Infolinia

FABRYKA SIŁY WODY OGNIA

Leszno:

Magazynowa 4

64-100, Leszno

 

Swarzędz:

Osiedle Dąbrowszczaków 8

62-020, Swarzędz

 

Wrocław:

Wincetego Stysia 31/7

53-525, Wrocław


Piotr Rolla
e-mail: info@fswo.pl
tel. 607 089 282
gadu-gadu: 5233100

Andżelika Rybińska
e-mail: biuro@fswo.pl
tel. 531 777 690
gadu-gadu: 28739942

Paintball - oferta specjalna

Paintball Wrocław, Poznań - paintball.fswo.pl


Jeśli znudziłeś się już zwykłym paintballem ciągłymi nudnymi scenariuszami zapraszamy do zapoznania się z Naszą ofertą specjalną. Proponujemy ci emocje, których nie doznasz nigdzie indziej.

Koniec z psującymi się markerami, brakiem realności i efektów specjalnych. To do czego chcemy Cię zaprosić to scenariusze tworzone pod konkretne potrzeby i grupy. Poniżej znajdziesz kilka propozycji.

 

Paintball - oferta specjalna

Polowanie
Marzyłeś zawsze, aby polować, teraz będziesz miał okazję. W ekwipunku myśliwych znajdziecie broń snajperską, broń maszynową, granaty, lornetki i lunety. Na dobrym polowaniu przydałyby się również dobre środki transportu dlatego w Naszym garażu czekają na was auta terenowe oraz buggy. Wszystko na 120 hektarach ogrodzonego terenu.

Nie liczcie, jednak że będzie prosto. Naprzeciwko będziemy mieli kilku doświadczonych graczy, którzy z pewnością nie dadzą się łatwo uszczelnić.

Cena 350 zł/osoba. - min. 10 osób

 

Paintball - oferta specjalna

Konwój
Jest to dwudniowy scenariusz, którego celem jest transport więźnia. Z zakładu karnego do obozowiska w lesie. Wszystko idzie dobrze do czasu kiedy w lesie jesteście ostrzelani i wasze auta zostają zniszczone. Teraz musicie poruszać się już tylko na własnych nogach. Do pokonania macie 10 km przez bagna, rzekę oraz las.

W trakcie imprezy musicie rozbić obozowisko, trzymać warty i być czujnym bo więzień może wam w każdej chwili uciec. Wszystko to nagrywamy z ukrycia. Wasze reakcje będziecie mogli oglądnąć później na dużym ekranie. Przed wyjazdem przejdziecie szkolenie jak dobrze wykonać zadanie.

Cena 450 zł/osoba - min. 10 osób

 

Paintball - oferta specjalna

Umocnienia
Kolejna oferta dwudniowej imprezy. Tym razem wpuszczamy was na 2 dni do podziemnych tuneli. Do dyspozycji macie przewodnika, suchy prowiant i sprzętu tyle ile jesteście w stanie unieść. Zadanie niby proste trzeba usunąć „szczury” z tunelów.

Po kilku godzinach bez słońca z ciągle gasnącym światłem zaczynasz się jednak zastanawiać co ja tutaj robie, czy na górze jest już dzień.

Cena 500 zł/osoba - min. 15 osób